Grupa Marwer:
Grupa Marwer:

Kontakt

Marwer
PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWE
EWA WERESZCZYŃSKA
08-110 SIEDLCE, GRABIANÓW, UL. KOKOSOWA 33
NIP: PL 821-164-25-21
REGON: 145935391
SIEDZIBA
08-110 SIEDLCE
UL. POŁUDNIOWA 1A
TEL/FAX: 025-633-30-56
Wjazd od ulicy Targowej
Skorzystaj z nawigacji GPS
Kopiuj współrzędne
DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
E-mail: ksiegowosc@marwer.com.pl
Tel.: 0048 797 904 190
Tel./fax.: 025-63-284-17
DZIAŁ TRANSPORTU I SPEDYCJI 
Jakub Wereszczyński
E-mail: jakub@marwer.com.pl
Tel.: 0048-509-200-292
Kamil Majewski
E-mail: kamil@marwer.com.pl
Tel.: 0048 797-904-191
Jakub Ochnik
E-mail: j.ochnik@marwer.com.pl
Tel.: 0048-509-200-307
Michał Malacki
E-mail: m.malacki@marwer.com.pl
Tel.: 0048-511-978-797
DZIAŁ CONTROLLINGU I OBIEGU DOKUMENTÓW 
Anna Kołodziejczyk
E-mail: ania@marwer.com.pl
Tel.: 0048-500-752-332
Olga Izdebska
E-mail: o.izdebska@marwer.com.pl
Tel.: 0048-797-904-192
Wioletta Izdebska
E-mail: wiola@marwer.com.pl
Tel.: 0048-511-977-783
Krzysztof Wójtowicz
E-mail: k.wojtowicz@marwer.com.pl
Tel.: 0048 797-904-197
DZIAŁ TRANSPORTU ZWIERZĄT
Mateusz Melaniuk
E-mail: mateusz@marwer.com.pl
Tel.: 0048-501-358-565
DZIAŁ TRANSPORTU MATERIAŁÓW SYPKICH
Michał Wereszczyński
E-mail: michał@marwer.com.pl
Tel.: 0048-509-733-203
Monika Wereszczyńska
E-mail: monika@marwer.com.pl
Tel.: 0048-516-097-010
Marcin Denis
E-mail: m.denis@marwer.com.pl
Tel.: 0048-502-914-799
Daniel Sosonowski
E-mail: d.sosnowski@marwer.com.pl
Tel.: 0048-519-579-453
KIEROWNIK WARSZTATU
Paweł Klukowski
E-mail: p.klukowski@marwer.com.pl
Tel.: 0048-797-904-199
SERWIS I LEGALIZACJA TACHOGRAFÓW
Łukasz Wróbel
E-mail: lukasz@marwer.com.pl
Tel.: 0048 509-200-302